Czarna skórzana torebka vintage 60s Elbief England

Sprzedane
Zapytaj o produkt
OPIS
Unikatowa, czarna torebka do ręki, ze złotymi okuciami. Przód pikowany. Wyprodukowana w latach 60-tych w Anglii. Wierzch w stanie idealnym, jedyne ślady użytkowania są widoczne na podszewce.

PARAMETRY
wysokość: ok.21cm
długość dna: ok.30cm
szerokość dna: ok.8cm
materiał: prawdopodobnie skóra naturalna
firma: ELBIEF ENGLAND
stan: produkt vintage / bdb- (wierzch w stanie idealnym, na podszewce lekkie przebarwienia i jedno zabrudzenie kosmetykiem)
ilość: POJEDYNCZA SZTUKA

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą "Politykę Prywatności". Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy "Politykę Prywatności" na kilka działów. W poszczególnych częściach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Pamiętaj, że dodatkowo zawsze możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityka Prywatności.

Zamknij