Duża gobelinowa torebka vintage lata 50-te 50s

Sprzedane
Zapytaj o produkt
OPIS
Czarna, skórzana torebka vintage z przepięknymi, gobelinowymi panelami. Pochodzi prawdopodobnie z lat 50-tych. Na długim pasku. Gobelinowe hafty są w stanie idealnym, jedyne ślady użytkowania widoczne na skórze oraz na podszewce.

PARAMETRY
wysokość: ok.28cm
długość dna: ok.34cm
szerokość dna: ok.8cm
materiał: skóra naturalna + gobelinowe hafty
firma: brak oznaczeń firmy
stan: produkt vintage / bdb- (skórzane elementy wymagają potraktowania pastą lub czernidłem do skóry, torebka jest podpisana w środku)
ilość: POJEDYNCZA SZTUKA

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą "Politykę Prywatności". Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy "Politykę Prywatności" na kilka działów. W poszczególnych częściach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Pamiętaj, że dodatkowo zawsze możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Zamknij