Oliwkowa torebka kuferek vintage z portmonetką

149,00
Zapytaj o produkt
OPIS
Duża, oliwkowa torebka / kuferek vintage ze złotymi okuciami. W internecie znaleść można jej siostrę datowaną na lata 30-te. W komplecie portmonetka na łańcuszku oraz dwustronne lusterko. Wnętrze posiada dużo kieszonek i przegródek.

PARAMETRY
wysokość: ok.27cm
długość dna: ok.27cm
szerokość dna: ok.9cm
materiał: wyglądna na skórę ekologiczną
firma: D.R.G.M.
stan: produkt vintage / używane bdb- (wnętrze w stanie idealnym, z zewnątrz liczne, jednak niewielkie zadrapania oraz wgniecenia - widoczne na ostatnim foto, materiał przy łączeniach rączki z okuciem pęknięty, ale niewidoczny podczas użytkowania / rączka jest bardzo solidna i pęknięcie wierzchniej części materialu nie sprawi, że rączka odpadnie;))
ilość: POJEDYNCZA SZTUKA

Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą "Politykę Prywatności". Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe, podzieliliśmy "Politykę Prywatności" na kilka działów. W poszczególnych częściach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania. Pamiętaj, że dodatkowo zawsze możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityka Prywatności.

Zamknij